Weekend dobrej zabawy 15-17.04.

 

 POBIERZ OFERTĘ

WEEKEND DOBREJ ZABAWY BARDO  15-17.04.2016

3 dni/2 noclegi

Weekend Dobrej Zabawy to propozycja dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych :

5-8 lat i 9-12 lat.

Dla młodszych dzieci to doskonała okazja do sprawdzenia się na krótkim wyjeździe bez rodziców, również dla tych,  które planują wyjechać w czasie wakacji na kolonię lub obóz. Dzieci rozwiną swoją samodzielność, nauczą się zasad bezpiecznego wypoczynku oraz współpracy w grupie. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby pierwszy taki wyjazd był czasem niezwykłym, pełnym wrażeń, przygód  i niezapomnianych atrakcji. Dla starszych dzieci wyjazd weekendowy to doskonała okazja, aby oderwać się od komputera, spędzić aktywnie czas wolny, spotkać się z kolegami i koleżankami oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Każdy, bez względu na wiek, z pewnością wróci z takiego wyjazdu uśmiechnięty, wybawiony i z dużą dawką nowej energii.

 

Bardo i Góry Bardzkie

Bardo jest niewielkim, malowniczo położonym miasteczkiem w południowej części województwa dolnośląskiego niedaleko Kłodzka. Przez wielu nazywane jest „miastem cudów” głównie ze względu na tajemnice i legendy tego miejsca oraz liczne uzdrowienia jakie miały miejsce  w cysterskich sanktuariach. Samym cudem jest również zapierające dech w piersiach jego przyrodnicze otoczenie. Przez miasto przepływa rzeka Nysa Kłodzka, która wijąc się szerokimi zakolami przebija się przełomem przez pasmo Gór Bardzkich. Otaczają one miasto ze wszystkich stron niczym mur obronny. Góry Bardzkie to jedno  z  najmniej znanych i najrzadziej odwiedzanych pasm górskich w Sudetach. Leżą w Sudetach Środkowych. Góry te ciągną się na przestrzeni ok. 19 km, od Przełęczy Srebrnej (568 m n.p.m.), na północnym zachodzie, po Przełęcz Kłodzką (483 m n.p.m.) na południowym wschodzie. Szerokość pasma wynosi od 6 do 10 km, Przez ich środek, w rejonie Barda przedziera się Nysa Kłodzka, tworząc w tym miejscu niezwykle malowniczy odcinek przełomowy.

Dom Wczasów Dziecięcych w Bardzie

Położony jest w malowniczym krajobrazie wśród drzew i zieleni. Mieści się w bardzo ładnym neosecesyjnym pałacyku zbudowanym w 1910 roku. Przy ośrodku znajduje się park przeznaczony do zajęć sportowo-rekreacyjnych wyposażony w plac zabaw i boisko. Baza lokalowa ośrodka składa się z pokoi 2, 3  i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.  Pokoje wyposażone są w łóżka (pojedyncze i piętrowe), stoliki, szafy i szafki nocne. Mniejsze dzieci zakwaterowane będą w pokojach z łóżkami pojedynczymi.  W ośrodku znajduje się duża świetlica do zajęć muzyczno-ruchowych, sala telewizyjna, bilardowa, pracownia plastyczno-gipsowa oraz sale zajęciowe. Każda grupa wychowawcza zajmuje osobne piętro z siedmioma pokojami i dużym korytarzem. W pobliżu ośrodka znajduje się nowoczesny plac zabaw oraz pełnowymiarowe boisko z naturalną płytą.

Wyżywienie  - pełne wyżywienie – na miejscu w stołówce ośrodka – śniadanie, obiad,  podwieczorek, kolacja (pobyt zaczyna się obiadokolacją a kończy śniadaniem). Pyszna, domowa kuchnia przyjazna alergikom.

Opieka pedagogiczna i medyczna

 

Zapewniamy profesjonalną opiekę pedagogiczną: doświadczonego kierownika,  sprawdzonych wychowawców i animatorów zabaw. Całodobowa opieka medyczna .

Program pobytu w ramach Weekendu Dobrej Zabawy

wycieczki i spacery po okolicy

zwiedzanie Bazyliki w Bardzie i ruchomej szopki

gry i zabawy integracyjne

zabawy z chustą animacyjną

warsztaty plastyczne

gra terenowa

gry i zabawy sportowo-rekreacyjne na boisku i placu zabaw

karaoke na wesoło

szalona dyskoteka

 

Odpłatność i warunki rezerwacji miejsca

W cenę wliczony jest transport (przejazd pociągiem), zakwaterowanie (3 dni pobytowych, 2 noclegi), pełne wyżywienie, opieka pedagogiczna          i medyczna, realizacja programu pobytu, ubezpieczenie NNW.

                                                           290,-zł.

1.      Zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową na adres:   animada.kontakt@gmail.com  lub sms na nr: 603-183-930

 

Zgłoszenie w formie: Weekend 15-17.04.2016,  imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, kontakt do rodziców –   tel. i e-mail lub poprzez formularz na stronie www.animada.pl

2. Harmonogram wpłat:

- 100,-zł. – zaliczka równoznaczna z rezerwacją miejsca (w ciągu 3 dni od zgłoszenia)

- pozostała część  - najpóźniej do 05.04.2016

 

Organizacja i prowadzenie

Fundacja „ANIMADA” ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

www.animada.pl; animada.kontakt@gmail.com

Koordynator wyjazdu   Anna Jantas   tel. 603-183-930, Tomasz Szymański tel. 501-678-443

3.  Dokumenty

Wypełnienie i podpisanie karty  informacyjnej uczestnika wyjazdu na Weekend dobrej zabawy,  oświadczenia zawierającego zgodę na udział dziecka w wyjeździe, oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem oraz   na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty zostaną przesłane na adres e-mail po otrzymaniu zaliczki)

Wypełnione dokumenty przesłać w formie skanu na adres: animada.kontakt@gmail.com,  oryginały  prosimy przekazać w dniu wyjazdu.

4. Wpłaty na konto Fundacji:

Fundacja „Animada”   Bank BGŻ BNP Paribas S.A nr rachunku: 91 2030 0045 1110 0000 0416 4520

 Tytuł przelewu:  Imię i nazwisko dziecka – Weekend 15-17.04.2016

O zakwalifikowaniu się dziecka na wyjazd na Weekend Dobrej Zabawy decyduje kolejność zgłoszeń   i wpłata zaliczki  na konto.

Ilość miejsc ograniczona.

Fundacja „ANIMADA” jest organizacją non-profit,  dlatego wszystkie pozyskane środki

zostaną wykorzystane w celu organizacji i uatrakcyjnienia wypoczynku w formie wyjazdu weekendowego

Informacje  dodatkowe:

·         Planujemy wyjazd pociągiem z Wrocławia w piątek o godzinie 16:45. Zbiórka będzie na dworcu PKP.

·     Ze stacji w Bardzie bagaże dzieci zostaną przewiezione do ośrodka samochodem.

·     Planowany powrót do Wrocławia w niedzielę godzinach południowych (wyjazd z Barda o godz. 15:08). Szczegóły odnośnie wyjazdu zostaną potwierdzone jeszcze na początku kwietnia.

·     Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu jeżeli nie zbierze się minimalna liczba uczestników, tj. 15.

 

 

Newsletter

Nasi Partnerzy

1.png2.png3.png4.jpg5.png6.jpg7.jpg8.jpg